żyrafa Canil.pl Aniołek
kotek Anioł Skrzyneczka na klucze

CANIL.PL

e-mail: sklep@canil.pl
www: http://www.canil.pl

Miejsce to, to jedyna w swoim rodzaju twórczość artystyczna, ludowa, rzemieślnicza. Znajdziesz tutaj przedmioty, które odmienią Twój dom, dodadzą mu ciepła i tchną ducha.
Każdy przedmiot prezentowany w Canil.pl tworzony jest ręcznie z niezwykłą starannością, co stanowi o jego wartości. Rzeźby te tworzone z sercem, posiadają duszę.
 
    Artysta tworzy rzeźby z drewna lipowego, a także metalu, jak również niepowtarzalne dzieła użytkowe. Powyższe prace charakteryzuje różnorodność form plastycznych, lekkość stylu, znakomita i nowoczesna forma oraz kolorystyka, dostosowana do indywidualnych gustów klientów. Artysta w swej twórczości zwraca szczególną uwagę, aby jego prace stanowiły współczesne, tanie, a zarazem estetyczne uzupełnienie wnętrz mieszkalnych, użyteczności publicznej, ogrodów itp.

   Rzeźbiarz czerpie inspiracje z otaczającego świata natury, co stanowi główną tematykę jego twórczości – rośliny, zwierzęta, ptaki, ryby. Natomiast bodźcem pośrednim jest rzeźba ludowa w ogóle, a regionalna i sakralna w szczególności. Prace były nagradzane na wielu wystawach w kraju i za granicą.    
• zaloguj się