Mini romby 18 Kuferek 308 Listonoszka
Kopertówka mała Kopertówka duża Torba 133

Juliana Farbotko-Bytys "Farbotka"

e-mail: julia@farbotka.pl
www: http://farbotka.pl
Jestem projektantką pochodzącą z Białorusi. Od kilku lat mieszkam w Polsce i z tym krajem wiążę swoją przyszłość.Jednak nie odcinam się od korzeni – są one dla mnie inspiracją, ponieważ to rodzina przekazała mi zamiłowanie do tworzenia sztuki użytkowej. W tym co tworzę staram się łączyć elementy ze sztuki ludowej krajów słowiańskich. Wykraczam więc poza folklor typowo polski i sięgam dalej, do designu rodem z Rosji, Białorusi czy Czech.

 

Steven Covey powiedział, że ludzkie życie ma cztery wielkie cele: żyć, kochać, uczyć się i pozostawić po sobie coś dobrego. Torebki marki Farbotka to właśnie takie dobre ślady, jakie pozostawiam po sobie na ścieżce życia. Jest to mój sposób na połączenie artystycznej pasji z pracą.

 

Żyjąc z pasją, wciąż podejmuję nowe wyzwania, pomysły i podążam drogą samorozwoju. Dlatego też Farbotka coraz częściej pojawia się na pokazach oraz wystawach. Regularnie powstają kolekcje folklorystycznych torebek. W moim artystycznym dorobku znalazła się także seria sukienek okraszonych słowiańskimi motywami. Dzięki wsparciu od kręgu bliskich mi osób oraz satysfakcji klientek, nabieram na nowo sił do budowania sukcesu marki.

• zaloguj się