2010-10-25


Czym jest design ergonomiczny? Jakie są nowe trendy w myśleniu o nowoczesnym stanowisku pracy? Jak skutecznie inwestować w ergonomię, aby przynosiła ona korzyści biznesowe w przedsiębiorstwie? Na te i inne pytania odpowiedzią będzie VI Międzynarodowa Konferencja Ergonomiczna, która odbędzie się 18 listopada 2010 r. w Warszawie.
 
Prelegenci oraz organizatorzy postawią sobie za cel próbę odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje ergonomia jako inwestycja z punktu widzenia wybranych branż i rodzajów produktów i usług. Konferencja będzie płaszczyzną, na której spotkanie pracownika naukowego, projektanta, doradcy z przedsiębiorcą będzie inspiracją do zastosowania innowacyjnych rozwiązań przynoszących realne korzyści finansowe oraz stanowiących o silnej pozycji konkurencyjnej firmy.

W konferencji udział wezmą:
 
- Prof. nadzw. dr hab. inż. Waldemar Karwowski (Profesor i Dziekan Wydziału Inżynierii Przemysłowej i Systemów Zarządzania Uniwersytetu Central Florida w Orlando, Florida, USA)
- Dan Formosa, Ph. D. (Doktor w dziedzinie biomechaniki, projektant, współzałożyciel studia projektowego Smart Design Worldwide, USA)
- Thomas Albin (Dyrektor Zarządzający  Office Ergonomics Research Committee, USA)
- Christina Bodin Danielsson , Ph.D. (Architekt, pracownik naukowy Wydziału Architektury i Budownictwa The Royal Institute of Technology, SZWECJA)
 
 
Więcej informacji i zgłoszenie udziału: www.iwp.com.pl/konferencje
 
Organizator: Instytut Wzornictwa Przemysłowego