2010-11-15


Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego oraz Pracownia Programów Edukacyjnych i Współpracy z Przemysłem zapraszają do udziału w konferencji „Projekt/Proces/Produkt”, która odbędzie się 19 listopada 2010 r. w Galerii Aula Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu (Aleje Marcinkowskiego 29).
 
Podczas konferencji omówione zostaną możliwości współpracy uczelni z producentami, w tym doświadczenia z Programem Edukacyjno-Projektowym (PE-P), oraz znaczenie dizajnu i kształcenia projektowego w Strategii Innowacji dla regionu.
 
Prelegenci poruszą problem promocji i zarządzania dizajnem, roli projektanta w procesie tworzenia nowego produktu oraz badań powiązanych z procesem projektowym. Zaprezentowana zostanie także strategia rozwoju UEP w obszarze B+R. Tematyka konferencji adresowana jest do przedsiębiorców, menedżerów, kierowników produkcji, technologów, projektantów, naukowców, studentów, parków technologicznych, instytucji promujących design, instytucji otoczenia biznesu i urzędów. Konferencja ma charakter otwarty.
 
Więcej informacji na stronach: www.asp.poznan.pl oraz www.pep.asp.poznan.pl