2010-02-18

Śląski Zamek Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie, w ramach projektu Regionalna Sieć Promocji i Transferu Technologii w Województwie Śląskim, zaprasza do udziału w seminarium "W jakim kierunku zmierzamy? Światowe trendy w rozwoju innowacyjnych produktów, technologii i usług", które odbędzie się 26 lutego 2010 r. w siedzibie zamku.
 
Celem wydarzenia jest przybliżenie polskim przedsiębiorcom nowych trendów i idei panujących w Europie i na świecie dotyczących innowacyjnego podejścia do produktów i usług.

Seminarium poprowadzi Zuzanna Skalska – absolwentka Design Academy w Eindhoven i Królewskiej Akademii Sztuki i Projektowania w Den Bosch w Holandii. Przez wiele lat pracowała jako Sensorial Trend Analyst w departamencie strategii Philips Design. Od ponad ośmiu lat jest trendwatcherem. Jej praca polega na stałym monitorowaniu rynku większości branż przemysłu. Swoją wiedzę wykorzystuje do budowania strategii marek i produktów. Jest autorką specjalistycznych raportów o trendach nagrodzonych Red Dot Award 2009. Jest członkiem zarządu Dutch Design Week oraz wykładowcą na Politechnice TU/e na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego. Zuzanna Skalska jest również pomysłodawcą i współtwórcą akademii wzornictwa w Poznaniu.
 
Udział w seminarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność nadesłanych zgłoszeń (termin zgłoszeń upływa 22 lutego 2010 r.). Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie: www.zamekcieszyn.pl