2010-02-16
Magazyn.PSD PHOTOSHOP oraz firma Eizo, japoński producent profesjonalnych monitorów dla grafików komputerowych, ogłosili konkurs na grafikę komputerową związaną tematycznie z Japonią.
Technika wykonania pracy jest dowolna – można przygotować fotomontaż, przetworzyć cyfrowo zdjęcie, narysować pracę w technice matte lub digital paintingu. Podobnie – tematyka pracy nie jest odgórnie narzucona. Grafika może nawiązywać do sadu wiśniowego, japońskiej technologii, mangi, przyrody, sztuki itp.
Najciekawsze prace nagrodzone zostaną:
• Profesjonalnym monitorem Eizo FlexScanS2433W (I miejsce)
• Programem Adobe Photoshop CS4 (II miejsce)
• Drukarką do zdjęć Epson Stylus Photo P50 (III miejsce)
• oraz kredytami na zdjęcia Royalty Free w serwisie Fotolia.pl
Aby wziąć udział w konkursie należy wgrać do galerii internetowej magazynu .PSD grafikę komputerową związaną z Japonią: psdmag.org/pl/gallery  

Kopię pracy w rozdzielczości 72 dpi należy dosłać na adres: competition_psd@softwere.com.pl
, załączając swoje dane kontaktowe.

Prace będą oceniane przez odwiedzających galerię magazynu .PSD (poprzez oddanie głosu i przyznanie oceny punktowej). Spośród 10. prac z najwyższą liczbą punktów przyznanych przez internautów, jury wybierze trzy prace, które zostaną nagrodzone kolejno za pierwsze, drugie i trzecie miejsce.
Prace można nadsyłać od 20 stycznia do 20 marca, a ogłoszenie wyników, rozdanie nagród i prezentacja prac nastąpi na targach Film Video Foto w Łodzi 26 Marca 2010 r.

Pełen regulamin konkursu znajduje się na: psdmag.org